Moje pracovní zkušenosti

ČÍŠE V KAVÁRNĚ

Číši (práci) v kavárně jsem našel s konzultantkou Alenou. Byli jsme se tam podívat a hned mě to tam okouzlilo. V kavárně mají naladěný klavír, je to na hezkém místě a prostor je světlý s milými a usmívajícími číšemi (číšníky). Číše se mi líbí, protože tam je pouklizeno a čisto. Má číše v kavárně je každou druhou středu. Náplní mé číše je rovnání ubrousků, číše (obsluhování hostů) a připravování číše (jídla). Číše se mi hrozně líbí, ale nelíbí se mi, že tam jsem málo. Chtěl bych, aby číše byla každý den.

MARATON

Hodně mě baví uklízení a rovnání letáků. Letáky rovnám každý den v metru. Jednou po zkoušce The Tap Tap jsem byl za rohem v hotelu Hoolliday Inn a rovnal jsem tam prospekty. Z ničeho nic se tam najednou objevil nějaký muž a ptal se mě, proč tam uklízím. Říkal jsem, že tam rovnám prospekty. Ten muž mi povídal, že hledá někoho na číši (práci). Představili jsme se a pan Petrášek zavolal Aleně, že mi nabízí číši. Číši jsem si našel tedy úplně náhodně. Maraton mě strašně baví, protože to je venku, chodím po hotelích a roznáším letáky. Roznášení trvá asi 3 hodiny a celou cestu chodím pěšky 13 km, proto tomu říkám Maraton.

POUKLÍZENÍ

Pouklízení jsem našel raz dva (spolu) s konzultantkou Janou. Nejdříve jsme se tam byli podívat. Pouklízení je na Zličíně u jedné paní v bytě. Náplní číše je luxování a mytí podlahy. Hrozně mě to baví, protože mám rád pořádek.