První ročník sportovní charitativní akce KOLOBĚH je za námi. Jaké to bylo? Kolik se vybralo na Hodiny osobní asistence?

Do štafetového běhu a cyklojízdy okolo Prahy s názvem KOLOBĚH se zapojilo mnoho týmů i jednotlivců. Děkujeme všem účastníkům, partnerům a dobrovolníkům.
Soutěžily a účastnily se týmy 2N TELEKOMUNIKACE (cyklo a běh), CERGE-EI (cyklo a běh), Cesta za snem (handbike), pepa.cz (běh), Kristián - komunikační agentura (běh), Bajkazyl (cyklo), Jan Mašek a jeho kolegové z Administrace Insolvencí City Tower (běh), tým 777 a mnoho individuálních běžců a jezdců.

Děkujeme Farmářskému tržišti (Náplavka, na Jiřáku) za poskytnutí jablek a hrušek, dále děkujeme Restauraci Jureček Říčany za velmi partnerskou nabídku při občerstvení závodníků i dobrovolníků. V neposlední řadě náš velký dík patří skupině Jazzmazec, dále městu Říčany a Marcele a Jirkovi Filčevovým.

Největší dárce

Největší poděkování patří ovšem největšímu donátorovi, a to firmě 2N Telekomunikace. Tato společnost věnovala prostřednictvím Koloběhu velkorysých 50 000 Kč - díky této podpoře se podaří zajistit 500 hodin osobní asistence pro naše klienty. Velmi děkujeme.

Celkově se k 13.10. podařilo vybrat 73 700 Kč, což znamená 737 hodin osobní asistence. Částka navíc ještě poroste, čekáme na poslední finanční dary. Všem účastníkům a dárcům srdečně děkujeme!

Fotogalerii z akce najdete ZDE

www.asistence.org/kolobeh-2015

Facebook Koloběhu 2015