Efektivní plánování času

  • Datum:

Na tomto kurzu se budeme učit, jak efektivně pracovat se svým časem. Budeme si povídat o tom, jak se dá rozpoznat důležitost věcí a úkolů a přiřazovat jim správnou prioritu.

– jak si organizovat svou vlastní asistenci –

 

  • Budeme se věnovat dlouhodobému i krátkodobému plánování povinností, ale také především plánování času pro sebe. Lehce se dostaneme k tomu, co nám během dne bere čas a energii a kde ji naopak čerpáme.

 

  • Velkým pod tématem bude praktická část věnovaná organizaci své vlastní asistence. Posdílíme si rady a tipy, jak si takové asistenty nejen najít, ale především, jak si s nimi nastavit podmínky spolupráce. Velmi důležité je, ujasnit si vlastní představy o míře potřebné podpory a dané spolupráci.

 

  • Na kurzu budou probíhat skupinové i individuální aktivity a praktické nácviky. Kurz by měl vést k tomu, že po jeho absolvování se lépe vyznáte ve svých plánech do budoucna i do dalšího dne. Budete si umět s přehledem naplánovat svou asistenci a vyjasnit si její podmínky. Zároveň budete vědět, kdy si můžete dopřát chvilku pořádného odpočinku a kdy naopak budete muset svou pozornost věnovat nějakému úkolu. 

Pro koho je pobyt určen: Pro 6-8 lidí z cílové skupiny 16-64 let, kteří si rádi udělají pořádek ve svých plánech do budoucna a třeba i v kalendáři.

Kurz bude probíhat v Praze, místo ještě upřesníme.

Přihlašovat se na kurz bude možné od 1. 9. 2021.