Skupinové aktivity

AKTIVITY BUDOU! V MENŠÍM POČTU A ZA DODRŽOVÁNÍ EPIDEMIOLOGICKÝCH OPATŘENÍ, TAK KLIDNĚ PROJEVTE SVŮJ ZÁJEM!

Komu jsou skupinové aktivity určené a k čemu slouží?

Skupinové aktivity a pobytové akce jsou určeny jak stávajícím klientům služby sociální rehabilitace, tak novým zájemcům. Díky účasti na skupinové aktivitě získáte znalosti a dovednosti užitečné pro zapojení se ve společnosti a komunitě. Je zde prostor pro sdílení zkušeností a výměnu informací s ostatními účastníky a intenzivní spolupráci s konzultantkami – sociálními pracovnicemi.

Jak vyrazit na skupinovou pobytovou akci?

Vyplňte přihlašovací formulář u dané aktivity, nebo kontaktujte koordinátorku skupinových aktivit Barboru Aunickou. Po projevení vašeho zájmu o pobytovou aktivitu se domluvíme na osobním jednání. Během tohoto jednání (1-3 schůzky) se ukáže, jestli je Vámi zvolená akce vhodná pro řešení Vaší situace. Pokud se ukáže, že ano, podepíšete smlouvu o poskytování služby sociální rehabilitace a stanovíte si cíle, se kterými na akci chcete vyrazit. Pokud ne, konzultantka vám poskytne poradenství, jak jinak lze Vaši situaci řešit.

Cena: Ubytování, doprava, program a osobní asistence je v rámci služby sociální rehabilitace poskytována bezplatně. S sebou je třeba mít obvykle cca 1000 Kč jako příspěvek na společné jídlo a pro osobní potřebu.

Kam se pojede? Vždy na nějaké pěkné bezbariérové místo se sociálním zařízením, kde se bude dobře pracovat.