Zúčastněte se benefiční akce Chodíme s Asistencí!

Chcete ve Vaší firmě zažít netradiční teambuilding? Chcete si vyzkoušet pohyb po Praze na vozíku a přitom podpořit Asistenci? Sestavte alespoň pětičlenný tým a zúčastněte se „Chodíme s Asistencí“!

O co jde?

Chodíme s Asistencí je benefiční akce, která spočívá v tom, že pětičlenné firemní týmy jdou po trase z Planetária přes Stromovku do Centra současného umění DOX v Holešovicích. Vždy jeden z členů týmu jede na invalidním vozíku a ostatní mu pomáhají. Během cesty se můžou na vozíku libovolně prostřídat. Týmy plní po cestě na čtyřech stanovištích soutěžní úkoly tématicky spojené s životem lidí s postižením. Úkoly jsou zábavné, ale zároveň i účastníkům rozšíří obzory a třeba i nabourají některé stereotypy o lidech s postižením. V cíli, DOXu, bude na účastníky čekat občerstvení, hudba a přátelská atmosféra. Soutěžící si také budou moci v DOXu zdarma prohlédnout právě probíhající výstavu.   

Letos se bude „Chodíme“ konat  ve čtvrtek 30.5., týmy budou postupně startovat cca od 13:30 hodin. Utvořte i ve Vaší firmě tým a zapojte se!

Startovné ve výši 20 000 Kč za tým a veškeré další vybrané prostředky půjdou na služby realizované o.p.s. Asistence pro více než 250 lidí s postižením.

Všechno podstatné včetně registrace najdete na webu www.chodimesasistenci.cz. Registrujte se a rezervujte si čas startu co nejdříve, loni se startovní místa rychle zaplnila.

Fotogalerii z loňského ročníku, kdy se zúčastnilo celkem 19 týmů ze 14 společností, naleznete zde.
Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte se obrátit na našeho fundraisera Štěpána Lohra na mailu
fundraising@asistence.org .